Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
kotlin week
Avatar
raiperGM34
Tvůrce
Avatar
raiperGM34:5.3.2011 12:01

CAwte tak som si povedal že by som niečo aj v Petrovi, urobil, ale neviem ako importovať vlastne sprity.......to musim vštko nakresliť v programe? Alebo to je niekde skryté?

Odpovědět
5.3.2011 12:01
Posledná vydaná hra: http://www.islandsoft.cz/index.php?art=hra-akcna-space-resistance
Avatar
Panda38
Tvůrce
Avatar
Panda38:5.3.2011 12:35

Obrázky sprajtů se dají do Petra importovat buď přes chránku Windows nebo přes knihovnu. To znamená například: V Petrovi připravit prázdný sprajt (přetáhnutím z okna Knihovny), nastavit potřebnou velikost obrázku ve sprajtu (dvojklikem na sprajt, pak nastavit ve vlastnostech sprajtu). Pak buď v nějakém grafickém editoru obrázek vlastního sprajtu označit a zkopírovat do schánky Ctrl+C, přepnout do Petra a vložit do obrázku sprajtu Ctrl+V (nejdříve dvojkliknout na sprajt a pak na obrázek). Nebo vlastní sprajt ve formátu BMP uložit do Petrovy složky Picture, objeví se v okně Knihovny, odtud ho přetáhnout do programu a opět přes schránku zkopírovat do nového sprajtu.

 
Nahoru Odpovědět
5.3.2011 12:35
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
sdraco
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Raiper34
sdraco:5.3.2011 16:52

Ahoj, odpověď máš výše přímo od autora programu :)

Aktualizuj si prosím verzi Petra, našel jsem chybu v instalaci, takže je třeba stáhnout ji znovu.

Nahoru Odpovědět
5.3.2011 16:52
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.