Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.
C# week
Avatar
mircosoft
Redaktor
Avatar
mircosoft:12.4.2011 18:37

Vím, že "zdrojový kód" je obsažen přímo ve zkompilovaném EXE souboru, ale jak se k němu dá dostat? Zkusil jsem si v Petrovi Lite otevřít Vlak, ale nešlo to: zaprvé mě otevírací dialog nepustil jinam než do adresáře s tutorialy a zadruhé, když jsem tam soubor přesunul, se místo otevření spustil. Takže otázka zní:

  1. Je to vůbec v Petrovi Lite možné? V seznamu omezení o přístupnosti zdroje nic nebylo, tak předpokládám, že by to jít mělo.
  2. Nebo je program nějak zakódovaný, takže se ke zdroji dostat nedá? Ale to by zase v anotaci k Vlaku nebyla ikonka "zdrojový kód přiložen".
  3. Nebo něco dělám špatně? (Windows XP a 4 GB paměti doufám stačí)

Můj zájem je spíš akademický. V minulosti jsem si vyzkoušel několik grafických programovacích "jazyků" pro PLC (LD, FBD, MB, MCC) a můj dojem z nich byl pokaždé stejný: hezké, pro začátečníka relativně srozumitelné, ale pro větší projekty prakticky nepoužitelné. Tak bych je rád srovnal s Petrem.
Vlak jsem si vybral proto, že je tak zhruba na spodní hranici většího projektu a protože vím, jak má fungovat (samozřejmě dohráno :)).

 
Odpovědět
12.4.2011 18:37
Avatar
sdraco
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Mircosoft
sdraco:12.4.2011 21:02

Ano, Vlak je v Petr Lite. Jsou tam 2 tlačítka - jedno spouští a druhé otevírá. Takže nikoli dvojklik, ale tlačítko Otevřít :)
Sám jsem to také napoprvé úplně nepobral a jsem rád, že nejsem sám, pokusím se navrhnout nějakou změnu.

Nahoru Odpovědět
12.4.2011 21:02
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
mircosoft
Redaktor
Avatar
mircosoft:13.4.2011 11:09

Jo táákhle... jsem holt ze všech ostatních programů zvyklý na to, že tlačítko "Otevřít" nabídne dialog na výběr souboru :P.

Takže díky - vyřešeno, otevřeno, prohlédnuto.

 
Nahoru Odpovědět
13.4.2011 11:09
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.