Předvánoční Black Friday Předvánoční Black Friday
Až 80% zdarma! Předvánoční BLACK FRIDAY akce. Více informací

Text to speech v Construct

Ostatní jazyky Construct Text to speech v Construct

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jeden z mých prvních programů, jednoduše odříká to, co do něj napíšete. V základním nastavení systému říká anglicky s normální rychlostí. Koho baví si hrát s nastavením, může v ovládacích panelech změnit nastavení Speech (výběr hlasu a rychlost). Ve WinXP běžel bez problémů, na W7 taky.

Program mohou snadno využít lidé s poškozením hlasového ústrojí nebo jako já ho použít ke trollení přátel (někdo se může docela leknout, když mu začne bez zjevného důvodu mluvit počítač :) ). Do příštích verzí snad udělám nějaký časovač a minimizér okna, aby s tím byla větší sranda. Program je vyroben v Constructu 0.87Beta (zastaralá verze, já vím). Zdroják, který jsem přiložil, je na verzi 1.1, bohužel totiž jsem nenašel zdroják na 1.0, ale princip je stejný. Je to akorát trochu rozšířené - preview je ve screenshotu

Enjoy!


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 220x (298.55 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Construct

 

 

Program pro vás napsal Dimus
Avatar
Jak se ti líbí článek?
3 hlasů
Autor se věnuje všem blbostem okolo elektroniky, techniky, 3D grafiky, RC modelářství a poslední dobou zabruslil i do oblasti programování, v čemž se mu nijak extra nedaří, hlavně se ale musí věnovat škole
Miniatura
Následující článek
Základy Constructu
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!