Aktualizovali jsme Pravidla serveru. Pokračováním užívání sítě s novými podmínkami souhlasíte. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.

CreJu

Ostatní jazyky Construct CreJu

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

CreJu je skákačka v ktorej bude vaším cieľom preskákať po dráhe, ktorú si pomocou krabíc postavíte.Máte možnosť vyberať z 3 modov. 2 mody každý 10 levelov na konci každého musíte zobrať hviezdu a mod free v ktorom neni žiadna hlavná úloha iba stavať všeliaké monumenty z kociek a kvádrov. Hra je veľmi jednoduchá vo svojej podstate a preto s ňou neplánujem nič večšie ako napríklad s EF2. O tom či bude hra vylepšená rozhodujete práve vy a vaše reakcie!


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2010.

 

Stáhnout

Staženo 411x (7.72 MB)

 

 

Hru pro vás napsal Raiper34
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Posledná vydaná hra: http://www.islandsoft.cz/index.php?art=hra-akcna-space-resistance Autor sa venuje už viac rokov vývoji software hlavne cez WYSIWYG editory, je adminom a zakladateľom 1 cz-svk construct komunity, redaktor CS hry, Moba gam
Miniatura
Následující článek
Základy Constructu
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
David Čápka:28.7.2011 16:03

Mně se to jako nápad hrozně líbí, ale je opravdu potřeba, aby se krabice stala zdí až v tu chvíli, kdy se přiblíží k jiné krabici (do té chvíle byla třeba průhledná), protože jinak si stačí klikat krabice do vzduchu pod sebe a odrážet se o ně, tak jsem nahoře během několika sekund :)

Odpovědět 28.7.2011 16:03
Miluji svou práci a zdejší komunitu, baví mě se rozvíjet, děkuji každému členovi za to, že zde působí.
Avatar
Raiper34
Redaktor
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Raiper34:28.7.2011 19:47

No uvidim ;) robím na niečom novom a toto už zdaleka neni novinka :)

Odpovědět 28.7.2011 19:47
Posledná vydaná hra: http://www.islandsoft.cz/index.php?art=hra-akcna-space-resistance
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.