Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Ornatum
Neregistrovaný
Avatar
Ornatum:7.10.2013 8:39

Ahoj, vyvíjíme nové embedded zařízení do oblasti IP telefonie (videotelefon). Potřebujeme pomoct s naprogramováním grafického rozhraní. Jako programovací nástroj je použit Lazarus. Je to úplně nový typ hw, jaký na trhu ještě není. Operační systém (ARCH Linux) včetně Lazarusu s crosscompilerem je připravený ve formě SDK. Vše se dá programovat jak na Linuxovém tak ve Windows PC. Program potom jen stačí přes NFS spustit na cílovém hw. Teď je třeba naprogramovat správce programů a první kancelářské aplikace (kalkulačka, kalendář, ....) Má někdo zájem pomoci ? Finance na vývoj jsou zajištěné.

 
Odpovědět
7.10.2013 8:39
Avatar
bambusuv
Člen
Avatar
bambusuv:7.10.2013 12:45

Ahoj, mám zájem. Mám několikaleté zkušenosti s vývojem v Delphi a Lazarusu. Prosím o zaslání podrobnějších informací o projektu a podmínkách spolupráce na email: bambusuv@gmail.com
Díky.

 
Nahoru Odpovědět
7.10.2013 12:45
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.