Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Android studio - LogCat

Aktivity
Avatar
srdosm
Člen
Avatar
srdosm:4.2.2017 19:26

Ahoj, nevím si rady s tím, jak vypisovat hlášky do konzole, respektive do Logcatu v Android studiu. Vše jsem stahoval včera, takže mám nejnovjší možnou verzi AS. Debuguju to na fyzickém tabletu, kde je Android 5.1.1. Vše funguje, jak má, jen to hlášení do LogCatu mi nejde. Dělám to takto:

import android.util.Log;

a pak v nějaké funkci

Log.i("MUJ_LOG", "Test");

Nic se ale nevypisuje. Zkoušel jsem i Log.d a další, že se to pak v tom logcatu filtruje vím, a špatně nastavneý filtr jsem neměl.... Na internetu je o tom plno věcí, ale nepobral jsem to ani trochu. Asi blbá angličtina u mě, nevím.....
Budu rád za každé postřehy, díky a mějte se. Martin

 
Odpovědět
4.2.2017 19:26
Avatar
srdosm
Člen
Avatar
srdosm:4.2.2017 19:46

Nevím, ale už to běží. Nerestartoval jsem nic, nic jsem neměnil. Ale začalo to běhat. Bohužel vůbec nechápu proč. Svádím to na android studio.... Podle mýho se může toto vlákno smazat.....

Editováno 4.2.2017 19:47
 
Nahoru Odpovědět
4.2.2017 19:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.