IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Facebook API a Wordpress

Aktivity
Avatar
Neaktivní uživatel:30.4.2015 17:04

Ahoj, již několik dní se snažím o to, aby příspěvky publikované na wordpressu se zobrazovaly automaticky jako odkazy na nějaké facebook stránce. :[
Všechny pluginy pro wp, které jsem nalezl se musejí spárovat s aplikací, kterou si vytvoříte na fb. Problémem je to, že tato aplikace (resp. facebook) dovolí wordpressu publikovat příspěvky na mojí zeď a všechny mé stránky. Můžu si sice vybrat jen jednu z nich, ale stále v nastavení je možnost přepnout publikování na jinou stránku.

Nevěděl by někdo, jak na facebooku nastavit, aby wordpress mohl publikovat jen na jednu stránku? Popř, neznáte nějaký jiný způsob, nebo dobrý plugin, který by to řešil jinak a ne přes fb api?

Díky ;)

Odpovědět
30.4.2015 17:04
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
David Čápka Hartinger
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
David Čápka Hartinger:30.4.2015 17:18

Dej si na stránku RSS feed a potom použij hootsuite, který je zdarma a který ti podle RSS bude psát příspěvky na stránku.

Nahoru Odpovědět
30.4.2015 17:18
You are the greatest project you will ever work on.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.