Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week
Avatar
Aaron
Redaktor
Avatar
Aaron:30.4.2015 17:04

Ahoj, již několik dní se snažím o to, aby příspěvky publikované na wordpressu se zobrazovaly automaticky jako odkazy na nějaké facebook stránce. :[
Všechny pluginy pro wp, které jsem nalezl se musejí spárovat s aplikací, kterou si vytvoříte na fb. Problémem je to, že tato aplikace (resp. facebook) dovolí wordpressu publikovat příspěvky na mojí zeď a všechny mé stránky. Můžu si sice vybrat jen jednu z nich, ale stále v nastavení je možnost přepnout publikování na jinou stránku.

Nevěděl by někdo, jak na facebooku nastavit, aby wordpress mohl publikovat jen na jednu stránku? Popř, neznáte nějaký jiný způsob, nebo dobrý plugin, který by to řešil jinak a ne přes fb api?

Díky ;)

 
Odpovědět
30.4.2015 17:04
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Aaron
David Čápka:30.4.2015 17:18

Dej si na stránku RSS feed a potom použij hootsuite, který je zdarma a který ti podle RSS bude psát příspěvky na stránku.

Nahoru Odpovědět
30.4.2015 17:18
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.