Diskuze: Facebook API a Wordpress

Ostatní jazyky Ostatní programovací jazyky Facebook API a Wordpress

Aktivity (1)
Avatar
Fredep
Redaktor
Avatar
Fredep:30.4.2015 17:04

Ahoj, již několik dní se snažím o to, aby příspěvky publikované na wordpressu se zobrazovaly automaticky jako odkazy na nějaké facebook stránce. :[
Všechny pluginy pro wp, které jsem nalezl se musejí spárovat s aplikací, kterou si vytvoříte na fb. Problémem je to, že tato aplikace (resp. facebook) dovolí wordpressu publikovat příspěvky na mojí zeď a všechny mé stránky. Můžu si sice vybrat jen jednu z nich, ale stále v nastavení je možnost přepnout publikování na jinou stránku.

Nevěděl by někdo, jak na facebooku nastavit, aby wordpress mohl publikovat jen na jednu stránku? Popř, neznáte nějaký jiný způsob, nebo dobrý plugin, který by to řešil jinak a ne přes fb api?

Díky ;)

Odpovědět 30.4.2015 17:04
Týmová práce je důležitá proto, aby bylo možno obvinit z neúspěchu někoho jiného.
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Fredep
David Čápka:30.4.2015 17:18

Dej si na stránku RSS feed a potom použij hootsuite, který je zdarma a který ti podle RSS bude psát příspěvky na stránku.

Nahoru Odpovědět 30.4.2015 17:18
Miluji svou práci a zdejší komunitu, baví mě se rozvíjet, děkuji každému členovi za to, že zde působí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.