BF Summer sales
Pouze tento týden sleva až 80 % na HTML & CSS a JavaScript
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Diskuze: Sketchware vytvářejte aplikace pro Android skládáním kostek Lega

Aktivity (2)
Avatar
Janusz Chmiel:3.4.2018 22:36

Sketchware vytváří extrémně maličké balíčky. Jeho vlastností je, že nepřidává nadbytečné .jar knihovny, které nelinkuje do výsledného .dex souboru. Aplikace dovoluje programovat s využitím metody skládání kostiček Lega. A výsledné projekty jsou plně kompatibilní s android studiem. Vidíte Java kód, .res soubory. Podporováno je vytváření logických bloků, podmíněných bloků, tvorba GUI s možností okamžitého náhledu vytvářených prvků uživatelských rozhraní v reálném čase. Mnohem lepší než App inventor a od něj odvozené produkty, protože výsledné balíčky jsou doopravdy v App inventoru zbytečně velké. Kdo touží po kvalitní aplikaci, rozhodně doporučuji předplatit její užívání.
Produkt je dostupný zde.

https://play.google.com/…apps/details?…
Přeji všem, kteří produkt vyzkoušejí, aby se jim s nástrojem skvěle programovalo.

 
Odpovědět
3.4.2018 22:36
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Dan Bulant
Člen
Avatar
Odpovídá na Janusz Chmiel
Dan Bulant:25.12.2018 23:34

Sám jsem sketchware používal. Sketchware je vlastně aplikace a engine, který překladá blockly (projekt googlu), tedy scratch na Javu, respektivě její androidí verzí. Sám jsem ho překládal do češtiny a udělal pár populárních aplikací. Je fajn, ale je opravdu hodně limitovaný.

Nahoru Odpovědět
25.12.2018 23:34
Kolik umíš funkcí, tolikrát jsi člověkem.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.