Návrh SW Návrh SW
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 499 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Bubble Trouble pro Android

Ostatní jazyky GameMaker Jednoduché hry Bubble Trouble pro Android

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Princip hry je velmi jednoduchý, cílem je udržet v jednom sloupci bubliny pouze té barvy, která koresponduje s dlaždicí nahoře.

Když se dotkne bublina a dlaždice stejné barvy, hráč získá body, pokud jsou barvy různé, body ztrácí. Pozor na šedé bubliny, ty pokud se dotknou jakékoliv z barevných dlaždic, ubírají životy.

Hra je vytvořena pomocí prostředí GameMaker: Studio. Zdrojové kódy jsou přiloženy.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2014.

 

Stáhnout

Staženo 100x (16.76 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce GameMaker

 

 

Hru pro vás napsal Vojtěch Mašek (Woyta)
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se aktivně věnuje tvorbě webových stránek a aplikací s použitím HTML 5, CSS 3, PHP a MySQL. Dále se zajímá o počítačovou grafiku (Photoshop), 3D modelování (AutoCAD) a vizuální a zvukové efekty... prostě od všeho trochu.
Miniatura
Všechny články v sekci
GameMaker - Jednoduché hry
Miniatura
Následující článek
Game maker tutorial - Pong!
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!