Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Maze world

Ostatní jazyky GameMaker Bludišťovky Maze world

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Vítejte v labyrintu světa!

Cílem hry je projít 12 levelů a přitom neztratit mnoho bodů. Musíte projít přes celou mapu až na druhy konec ke dveřím do dalšího levelu. Mezi vámi a dveřmi budou pasti a pohyblivé předměty, které když se vás dotknou ztratíte -3 body a začnete v daném levely od začátku. Z stoupajícím levelem se bude obtížnost zvětšovat.

Vitajte v labyrinte sveta!

Cieľom hry je prejsť 12 levelov a pritom neztratit veľa bodov. Musíte prejsť cez celú mapu až na druhy koniec ku dverám do ďalšieho levelu. Medzi vami a dverami budu pasce a pohyblivé predmety, ktoré keď sa vás dotknú stratíte -3 body a začnete v danom levely od začiatku. Z stúpajúcim levelom sa bude obťiažnosť zväčšovať.


Galerie


 

Stáhnout

Staženo 326x (1.83 MB)

 

 

Hru pro vás napsal Biotronix
Avatar
Jak se ti líbí článek?
2 hlasů
Autor sa venuje programovaniu hier
Miniatura
Všechny články v sekci
GameMaker - Bludišťovky
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Martin Bednář (xbedm01):16.5.2013 20:54

Hra mi připadá jako nedopracovaná.

Odpovědět 16.5.2013 20:54
I bez motta se dá žít
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.