Anniversary - BF C/C++ week
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Narozeninové akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C/C++

Řidič: The game (Hratelná miniukázka)

Příběh
Píše se rok 2010 a ostrov Cereano získává po dlouhých letech status vlastního samostatného státu, nezávislým na okolních zemí. Fungují zde vlastní bezpečnostní složky, měna, zákony, hospodářství a výrobní průmysl. Toho chce využít místní mafie, která spřádá plány na získání celého ostrova pod svou vládu a tím získat neuvěřitelnou moc nad tak ekonomicky samostatným státem a nastolit vlastní pravidla, díky kterým by mohlo dojít až ke světové válce mezi okolními zeměmi. Vy se živíte jako řidič, který občas něco, nebo někoho, někam doveze, odveze či přiveze. Když zažijete na vlastní kůži, že se děje něco špatného, pokusíte se o tom dozvědět víc. A čím více se o tom dozvídáte, začnete uvažovat o své pozici, díky které byste mohli teoreticky postupně zlikvidovat jednotlivé členy mafie a zabránit tak jejich plánům. Jestli se to podaří, uvidíme. Vzhledem k ještě nedokončenému celému konceptu příběhu může být příběh ještě projít několika úpravami, ale toto je základní schéma, podle kterého se bude celý projekt odvíjet.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Ke stažení
Je zde hratelná miniukázka pohybu a ovládání vozidla, nastupování a vystupování, blinkry, pohyb člověka a hud panely. Ovládání zobrazíte stiskem klávesy F1.

Průběžné informace
Informace o stavu vývoje můžete sledovat buď na Facebook stránce hry nebo na webové stránce hry. Novinky přibývají nejčastěji na Fcb stránce, větší novinky z vývoje jsou na webové stránce.

Stav hry
Zrod projektu: 31.08.2010
Překopání celého projektu: 10.02.2011
Předpoklad vydání: 22.12.2012

Více informací o hře


Galerie


 

Stáhnout

Staženo 482x (3.76 MB)

 

 

Článek pro vás napsal gamesis
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje tvorbou počítačových her a programů
Všechny články v sekci
GameMaker - české návody a komunita
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!