Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Git - Online kurz

Seriál tutoriálů popisuje používání verzovacího nástroje Git, popisuje jeho instalaci, nastavení, tvorbu repositářů a commity.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Visual Basic tutoriály kompletně v češtině.

8 lekcí

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě tutoriály naučí?

Tento online kurz ti představí verzovací systém Git, který usnadňuje práci nejen na osobních projektech, ale především ho uplatníš, pokud budeš pracovat na nějakém větším projektu v týmu. Každý programátor by měl s Gitem umět pracovat, i když ho třeba nebude nakonec využívat na denní bázi.

Kde se vzal Git a proč je vůbec potřeba? Odpověď na to najdeš hned v první lekci kurzu. Nelekej se, pokud nebudeš všem principům rozumět hned na první dobrou, od toho tu sedmidílný kurz je. Společně si Git nainstalujeme a vytvoříme si repozitář, projdeme si všechny základní příkazy a ukážeme si, na co a jak Git využívat - budeme zkoumat historii našeho kódu, rozdělovat ho do větví, ukážeme si práci se vzdáleným repozitářem a až úplně na závěr si prozradíme, že existuje aplikace GitHub desktop, která nám používání Gitu zase o něco usnadní. :-)

Přihlásit se můžeš taky na školení nebo doučování, pokud se chceš v Gitu posunout ještě dál.

Prověřeno absolventy

Online tutoriály

-15% Cena: 125 Kč 107,50 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity