BF Summer sales
Pouze tento týden sleva až 80 % na HTML & CSS a JavaScript
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Bubble Blood

Bubble Blood

Nadupaná akční 2d střílečka, s velkou škálou zbraní, schopností, bossů a rychlým tempem. Hrajete v roli Gauntera - abnormální stvoření, na jehož hlavu je vypsaná odměna.

Hru dělám spolu s kámošem @Nico|[email protected] v enginu Unity 3D.

Veškeré věci a assety použité ve hře 100% vlastníme my a nikdo jiný.

Zabij Každého Nepřítele!

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Během svého přežití můžete narazit na 4 typy nepřátel, různých velikostí a odlišného stylu boje. Ale všichni Vás chtějí zabít, ať už stylem "Kamikaze!", či taktickým sestřelením z bezpečné vzdálenosti.

Zabij Každého Nepřítele!

Ovládej Čas, Rovnováhu Obrany a Útoku. Zabíjej.

Jakožto postava Gaunter můžete zpomalit, a někdy i zastavit čas. Také se můžete chránit magickým štítem Quen, nebo vyvolat drtivou řadu explozí a zabít tak všechny nepřátelé v dosahu.

Ovládej Čas, Rovnováhu Obrany a Útoku. Zabíjej.

Hledejte Různá Vylepšení a Buďte Silnější!

Sbírejte na mapě různé druhy vylepšení, které Vám mnohdy zachrání život. Ať už bude rychlý jako jaguár, silný jako medvěd, nikdo Vás nezastaví!

Hledejte Různá Vylepšení a Buďte Silnější!

Zamordujte Všechny Bosse v Cestě!

Utkejte se v unikátních Boss-fightech, při kterých budete bojovat na život a na smrt! Byl pro Vás Spiky Jack lehký jako hračka? Jen počkejte na Fattyho Joe-a nebo takového Crazy Dave-a.

Zamordujte Všechny Bosse v Cestě!

Získávejte lepší a lepší zbraně a dovednosti!

Přestává Vás bavit používat jenom Laserovou zbraň? Nevadí, máte na výběr mezi více jak 8 typů zbraní, přičemž každá se hodí v určitých situací! Zaujala Vás schopnost odpálit půlku mapy, spolu se vším živým, ale stává se Vám, že se přitom sami odpálíte? Už nemusí, stačí si pořídit Imunitu proti výbuchům!

Získávejte lepší a lepší zbraně a dovednosti!

Dolaďte Svůj Vzhled k Vaší Dokonalosti!

Ve hře budete mít na výběr z mnoha druhů skinů a oblečků pro Vaši postavu, které si budete moci koupit v obchodě, či je dostanete za každého zabitého Bosse.

Dolaďte Svůj Vzhled k Vaší Dokonalosti!

Zabíjejte Každého Již v Říjnu

Hru budou všichni moci hrát již v říjnu na Bubble Blood Official stránkách, tady na itnetwork.cz, Superhrách či prostřednictvím staženého souboru. Do budoucna je v plánu i Android verze, pokud vše půjde jak má.

*termíny budou upřesněny a jsou plně závislé na pravidlech soutěže


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2020.

 

Všechny články v sekci
ITnetwork summer 2020 - Ceny v hodnotě 10 000 Kč!
Článek pro vás napsal Ruehin
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Hráč, který se rozhodl dělat hry. Momentálně mám rozdělané 3 projekty, o kterých později řeknu více. Bubble Blood - 2D Top-Down Shooter, Robbo Remake - remaster staré polské klasiky na PC, Ghosts of Awaken - 2D dystopická adventura, kde nejsou ...
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!