Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Soutěž v programování SSITSP Brno Purkyňova 2011

Řešení příkladů ze soutěže programování uskutečněné 5. 5. 2011 na SŠITSP Brno, Purkyňova. V archivu je zadání, vytvořené pedagogy z výše uvedené školy a soubory v jazyce PHP, které jsem podle zadání dělal.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Sice nejsou ohodnoceny plným počtem bodů, protože většina nápadů mi přišla do prstů až po soutěži a něco jsem byl tak trochu líný dělat. Soutěž mě bavila a určitě pokud máte nějakou možnost někde se zúčastnit nějaké podobné akce, tak to určitě udělejte. Zkusíte si své schopnosti a programy v budoucnu jistě využijete.

Jinak skončil jsem na čtvrtém místě z asi 20 zúčastněných. Ale mě ani tak nešlo o umístění nýbrž o to abych se zúčastnil, abych si zkusil tu soutěž a kódění zajímavých programů.

Pokud toto čte někdo zběhlejší tak klidně můžete napsat těžší variantu robota, nebo přidat podmínku k caesarově šifře a nahrát to sem mezi programy na ITnetwork.


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 419x (154.72 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů

 

Všechny články v sekci
Programátorské soutěže
Článek pro vás napsal David Jančík
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor je vášnivý programátor. Nezná slovo "nelze", nebojí se zkoušet nepoznané a pronikat do nových technologií.
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!