Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
Neaktivní uživatel:3.10.2015 7:14

Zdravím! V tkinteru jsem si vytvořil takový menší MVP framework. V hlavní šabloně mám tlačítko, na které když kliknu, zobrazí se pod ním Frame s textem (instance třídy FirstTemplate). Když se na něj klikne znovu, vytvoří se instance třídy SecondTemplate, která vloží do framu další text. Jenže já bych předtím, než se vytvoří instance SecondTemplate potřeboval pročistit Frame. Aby v něm nic nebylo, až do něj budu vkládat jiné objekty.

Vím, že tento konkrétní případ se dá vyřešit jinak a lépe - o to mi ale nejde. Je to jen test pro aplikaci s více strukturami.

Předem děkuji za odpověď. :)

Odpovědět
3.10.2015 7:14
Neaktivní uživatelský účet
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
gcx11
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
gcx11:3.10.2015 9:55

Ahoj, co tohle?

for widget in frame.winfo_children():
        widget.destroy()
 
Nahoru Odpovědět
3.10.2015 9:55
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.