Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Peter Ambrus
Člen
Avatar
Peter Ambrus:22.1.2019 11:59

dobrý den mám taký problém ked spustím hru half life 2 tak sa mi objaví tento error nikdy se mi táto hláška neobjevovala (myslím že to zpusobil Advanced system care)

>

C:/Windows/sys­tem32/tier0.dll neni navržena na spuštení v systému windows
nebo obsahuje chybu. pokuste se program nainstalovat znovu pomocí puvodního instalačního média
nebo se se obraťte na správce systému nebo dodavatele softwaru s žádostí o pomoc

>

a jeste

>

Failed to load launcher DLL:
%1 není platná aplikace typu Win32

>

Zkusil jsem: snažil jsem se chybné DLL odstránit a nainstalovat znovu z webu nepomohlo

dal jsem sfx /scannow nepomohlo

je zajímavé ked jsem se snažil spustit hru garrys mod tak vyskočil error že steam_api.dll a tier0.dll chybý aj ked jsem ho tam mál a normálne išla hra pred měsícem pak jsem našel nové dll steam_api.dll a tier0.dll na webu a vložil do sysWOW64 a hra išla v pohode ked som updatoval hru tak mi písalo tento error C:/Windows/sys­tem32/tier0.dll neni navržena na spuštení v systému windows

Chci docílit: a

 
Odpovědět
22.1.2019 11:59
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:22.1.2019 15:51

Nevim, co ti na to rici.
Je to off-topic, netykase C jazyka. A zavani to cheatovanim. Normal user vi, ze do slozky win nema nic zapisovat. To jsi porusil. Takze to zavani umyslnym zasahem. Mozna navod na nejaky cheat. Navic jsi stahl kdoviodkud soubory s kdovijakym virem a prepsal original. Komu neni rady, neni ani pomoci :) Takovy podobny zasah by mel delat jen zkuseny uzivatel, ktery si provede predtim zalohy vseho, co prepisuje a vi, jake asi napacha skody a ze je bude umet asi opravit.

  • muzes zkusit preinstalovat hru
  • vratit win do nektereho z bodu obnovy
  • preinstalovat win
  • zkusit opravu win
  • zkusit obnovu win do tovarniho nastaveni (tady ale bacha, jestli jsi delal update z w7, w8 na w10, tak nepujde asi spustit updater na w10)
 
Nahoru Odpovědět
22.1.2019 15:51
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.