MS Office week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Avatar
petr pustejovsky:12. září 9:50

zdravim mam takovou blbost na internetu, chtel bych se zeptat jestli jde odstranit prihlasovaci jmeno a heslo, tak aby zbyl jen program co se spusti co tam je ulozeny, po prihlaseni se musi zdat takovy specialni kod ktery se koupi na mesic za 34 euro, dekuju moc jen takova otazka, ten kdo by mi pomohl dobiju kredit za 200kc, tady je program https://uloz.to/…t-l9-3-0-zip

 
Odpovědět
12. září 9:50
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na petr pustejovsky
Martin Dráb:12. září 11:06

Jestli to dobře chápu, tak ten program pro svoji činnost vyžaduje připojení k internetu tak jako tak. Pak v zásadě nemusí existovat žádná jednoduchá možnost (pokud vůbec nějaká), jak se toho kódu zbavit (pokud to mají udělané dobře).

Samozřejmě, vždy teoreticky existuje možnost při spuštění programu nastavit datum a čas tak, aby si program myslel, že předplatné je pořád aktivní. Ale záleží, kdy je platnost předplatného ověřována.

Nahoru Odpovědět
12. září 11:06
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Vítězslav Leroch:12. září 13:58

Ahoj,
jestli to dobře chápu, tak tobě v podstatě nejde vůbec o programování. Ale o to jak si usnadnit hraní LoLka, viz tvé dva dotazy. Pokud nemáš 35 eur každý měsíc, kup si za herní klávesnici s makry, kde si nadefinuješ co potřebuješ.
Např. " Hama urage exodus macro":https://www.alza.cz/…d4156891.htm

 
Nahoru Odpovědět
12. září 13:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.