IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
niveses
Tvůrce
Avatar
niveses:25.4.2013 20:09

Ahoj, mám za úkol vypracovat přednášku na téma Viry. Nějaký informace mám, ale napadlo mě, ukázat praktickou část. Je jedno jak se tam dostane(pozadí, jiná aplikace,...) a i v podstatě co bude dělat. Rád bych ale keylogger. Na internetu jsem jich pár našel, ale v holé podobě a neznámý původ (aby to nakonec sám neodesílal). Potřeboval bych, zda znáte, či máte nějaký vyrobený. Moje představa je taková, aby po spuštění odeslal e-mail se zadanými znaky a nezlobil bych se, kdyby tam byly např. do jakého okna se píše.
Děkuji.

 
Odpovědět
25.4.2013 20:09
Avatar
Зайчик
Člen
Avatar
Odpovídá na niveses
Зайчик:25.4.2013 20:15

keyloggeru tu je pár i na devbooku ^^ i se zdrojákem

Nahoru Odpovědět
25.4.2013 20:15
Коммунизм для нашего будущего!
Avatar
niveses
Tvůrce
Avatar
niveses:25.4.2013 20:25

Našel jsem v C, a v tom vůbec nic neumím, takže jak přidat k nějaké "blbosti" tento kód? Aby se po spuštění "blbosti" spustilo i toto?
Díky

 
Nahoru Odpovědět
25.4.2013 20:25
Avatar
Martin Dráb
Tvůrce
Avatar
Martin Dráb:26.4.2013 21:49

Ahoj,

Našel jsem v C, a v tom vůbec nic neumím, takže jak přidat k nějaké
"blbosti" tento kód? Aby se po spuštění "blbosti" spustilo i toto?
Díky

myslím si, že pro tebe bude nejjednodušší si vymyslet nějaký podvržený email, který se bude tvářit, že jeho příloha je opravdu zajímavá a že ji uživatel musí spustit. Tak můžeš přímo do přílohy dát ten keylogger.

Samozřejmě to nebude tak efektní, jako když uživatel načte do prohlížeče ebovou stránku a virus se mu automaticky nainstaluje do počítače. Nebo si otevře "zajímavý" PDF soubor. Tyhle možnosti sice jsou efektní, ale vyžadují podle mě dost znalostí a práce. Hlavně musíš znát nějakou zranitelnost OS / prohlížeče / PDF readeru... a musíš umět ji zneužít (nebo mít k tomu nějaký proof-of-concept zdrojový kód). Na začátku dubna jsem takové věci ukazoval a vždy platil jeden z těchto případů: měl jsem proof-of-concept kód k dané zranitelnosti, nebo jsem znal tu zranitelnost tak dobře, že jsem byl schopen si jej napsat.

Nahoru Odpovědět
26.4.2013 21:49
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.