Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week
Avatar
Rostislav Křídlo:1.1.2016 12:32

Zdravím. Při obnovování továrního nastavení Windows mě napadlo, že bych se vykašlal na desktopové aplikace a zkusil přejít kompletně na čistý windows + browser a cloudové služby. Máte s tím někdo zkušenost? Zatím jsem přišel jen na visual studio online a pixlr na úpravu fotek.
Jakými cloudovými službami jste tedy nahradili desktop aplikace vy?

Odpovědět
1.1.2016 12:32
MiracleSoft! www.miraclesoft.com
Avatar
Jakub Klindera:3.5.2016 17:34

Ikdyž je tento dotaz starý, tak i tak na něj odpovím.

Doporučuji Google Drive, One Drive, Dropbox

 
Nahoru Odpovědět
3.5.2016 17:34
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Vít Pleskot
Člen
Avatar
Vít Pleskot:4.5.2016 7:09

Na tohle je dobre vyzkouset chromeOS. Jinak co se tyce dokumentu - Office365 nebo google dokumenty, cele google portfolio - posta, kalendar, fotky, dokumenty, kontakty. Evernote a keep na poznamky. draw.io misto visia, pixlr na obrazky, coggle.it na mind mapy. Programovani ma nekolik moznosti (c9.io, codenvy.com,...), byvaji napojene i na github nebo bitbucket. Kdyz pouzijes chrome najdes i spousta veci v chrom store, ktere ti zase pomuzou pracovat treba i offline. Napriklad SSH se da v chromu pekne pouzivat. Teamviever taky rozjedes pres prohlizec,

 
Nahoru Odpovědět
4.5.2016 7:09
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.