Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Databáze ve VB.NET - ADO.NET - Online kurz

On-line kurz obsahuje lekce pro používání databází ve VB.NET, práci s MS-SQL databází pomocí DataSetů, LINQ to SQL a Entity Frameworku.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše VB.NET tutoriály kompletně v češtině.

11 lekcí

6 samostatných úloh

3 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě VB.NET tutoriály naučí?

Budeš umět vytvářet databáze ve Visual Studio a pracovat s nimi pomocí různých technologií. Moderní kurz nabitý praktickými příklady ti dá solidní znalosti datové vrstvy pro cestu za platem až 140.000 Kč.

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Strukturu kurzu připravil David Hartinger. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 15 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online tutoriály VB.NET

Cena: 325 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity