IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

LogYourMood

LogYourMood je prográmek napsaný jako dávkový příkaz (batch), který má za úkol vám zaznamenávat náladu. Jednoduše si program spustíte, napíšete jak se cítíte a proč. Potom už můžete kontrolovat soubor "nalady.log" a zjišťovat, proč jste byli ten okamžik tak moc naštvaní, že od ztráty dat vám pomohl jenom Dropbox, protože všechno co bylo ve vašel dosahu jste v zuřivosti zničili :) . Tímto způsobem můžete předejít dalším podobným situacím.
Program není jako soubor *.bat nebo *.cmd, jak je u dávky woken zvykem, ale je zkonvertován do spustitelného exečka. Instalace je pouze pro ulehčení kopírování, vytváření zástupců a podobně.

Pozn. Některé antiviry mají se mnou asi nějaké nevyřízené účy a brání instalaci, proto doporučuji je na chvilku umlčet :)

Připravovaná druhá verze soupeří s Windows, proto jen tak brzo vydaná nebude. Můžete se ale těšit na uživatele, skiny, různé možnosti zapisování nálady (např. třídění do složek) a mnoho dalšího. :)


Galerie


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 849x (310.82 kB)

 

Všechny články v sekci
Příkazový řádek a dávkové soubory
Přeskočit článek
(nedoporučujeme)
Editor a první program v Batchi + cvičení
Program pro vás napsal Shift
Avatar
Uživatelské hodnocení:
2 hlasů
Autor se věnuje převážně průmyslové automatizaci. Dále hudební a literární tvorbě, ve volných chvílích také programování v GameMakeru a podobných IDE.
Aktivity