Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
Marek Havrla
Člen
Avatar
Marek Havrla:30.7.2016 20:48

Zdravím,

mám na novo nainštalovaný win10 zadával som si použivatelské heslo, ale vždy ked ho zapínam tak zadám heslo a píše heslo je nesprávne... prvy krat som nevedel čo robiť tak som preinštaloval win potom som si vytvoril pomocné usb na vytvorenie hesla keby sa to stalo znovu.. druhý deň to isté nechce mi brať heslo ktoré som zadával, vždy musím do win vstupovať cez usb s vytvorením nového hesla.. vie niekto poradiť ako to vyriešim? mal s tým niekto skúsenosť?

Ďakujem

 
Odpovědět 30.7.2016 20:48
Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Marek Havrla
Adam Ježek:30.7.2016 23:38

Nemáš při zadávání hesla přepnuto na jiný layout klávesnice než jaký byl při vytvoření? Omylem zapnutý/vypnutý caps/num?
Win10 má v políčku pro heslo vpravo tu divnou ikonku, po kliknutí ukáže, co jsi napsal, tak si to zkontroluj při vytváření i zadávání hesla.

Nahoru Odpovědět  +2 30.7.2016 23:38
Pokud chceš odpovědět, klikni na odpovědět. Pokud chceš vložit zdroják, klikni na vložit zdroják (</>)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.