Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
altern
Člen
Avatar
altern:20.5.2017 19:56

Nedávno se Microsoft kupodivu rozhodnul vydat novou aktualizaci pro Win XP. Máte s ní někdo, kdo jako já stále jedete na Win XP, zkušenost? Protože já si umím jako skutečný důvod vydání té aktualizace představit ledacos, jen bohulibý nezištný záměr Microsoftu mi přijde pravděpodobný nejméně :-) Takže s instalací nepospíchám. Na druhé straně pokud by přinesla odolnost vůči poslednímu ransomware, nebylo by to marné...

 
Odpovědět
20.5.2017 19:56
Avatar
Martin Dráb
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na altern
Martin Dráb:20.5.2017 22:05

Co jsem pochopil, tak právě obsahuje opravu zranitelnosti zneužívané oním nedávno značně akčním malwarem.

Neviděl bych v tom nic zákeřného. Přecejen byla napadena i kritičtější infrastruktura, takže se asi rozhodli trochu pomoci (instalace aktualizace bude rozhodně rychlejší než aktualizace na Windows 10 :-) ).

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+2,50 Kč
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
20.5.2017 22:05
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.