Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Jan Mareš
Člen
Avatar
Jan Mareš:6.1.2019 21:15

Ahoj,

potřeboval by jsem poradit.Potřebuji se na učit Windows používat jako administrátor či správce.
Doma mám windows 7 jsem jen běžný uživatel,Základy s windows mám zmáknuté. Ale rád by jsem se ucházel jednoho dne o práci IT a když jsem mluvil s kamarádem, který se jako IT technik živí. Mi říkal že se musím naučit sítě( o tom jsem toho našel spoustu) a také že se musím naučit používat windows jako správce ale bohužel o tom nemohu nic najít. když zadám windows většinou nacházím věci pro začátečníka které znám a nebo jak prolomit heslo,nastavit sít a podobně. kamarád mi toho hodně ukáže ale je potřeba aby jsem se to učil také sám,přeci jen nemám možnost ho vídat každý den.
Chtěl by jsem poradit zda nevíte o nějakém zdroji informací,nějaké stránky na internetu či knihy.

Zkoušel jsem hledat ale nenašel jsem nic co by jsem potřeboval. Bylo mi řečeno,když narazíš na problém googli si ten problém to dělám od té doby co mám počítač s internetem. Ale potřebuji se o nastavení windowsu a možnostech windowsu dozvědět a naučit více. A věřím že se mi to jednoho dne hodí i v programování znát tyto věci.

Děkuji za rady.

 
Odpovědět
6.1.2019 21:15
Avatar
Bobco
Člen
Avatar
Bobco:8.1.2019 14:04

skús napríklad https://www.samuraj-cz.com/…osoft-admin/

 
Nahoru Odpovědět
8.1.2019 14:04
Avatar
Jan Mareš
Člen
Avatar
Jan Mareš:6.2.2019 16:29

Ahoj

koukal jsem na tu stránku,je tam spoustu super věcí děkuji za odkaz.
Ale bohužel co se týče windowsu tam není to co by jsem potřeboval.

 
Nahoru Odpovědět
6.2.2019 16:29
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.