Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
PHP týden

Amazon otevřel kamenné knihkupectví

Americká společnost Amazon se doposud zabývala pouze prodejem knih přes internet, a to jak u knih elektronických, tak fyzických. Nyní se však rozhodla - po dvaceti letech - otevřít svou první kamennou prodejnu s knihami. Prodejna se nachází ve státe Seattle a jmenuje se Amazon Books. Nejedná se o první kamennou prodejnu Amazonu jako takovou, ale o první, kde jsou k prodeji především knihy. Knihkupectví bude otevřeno po celý týden s výjimkou svátků.

Nicméně prodejna nebude fungovat úplně klasicky. Nabídka knih bude sestavena podle různých dat z amazon.com, včetně hodnocení knih, jejich prodeje a taktéž jejich popularity na webu goodreads.com.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Kromě prodeje knih samotných budou v prodejnách nabízet také produkty jako jsou elektronické čtečky knih Kindle, Echo, Fire TV a Fire tablety. Zákazníci si mohou produkty také vyzkoušet. Přesto všechno však bude Amazon Book bude hlavně o prodeji papírových knih.

Za pozornost jistě stojí také fakt, že Amazon všechny knihy vystavuje přední stranou, nikoliv bočním hřbetem. A u každé je navíc štítek s hodnocením z amazon.com a několika recenzemi dané knihy. Ceny knih jsou dokonce shodné s cenami knih nabízenými online.

Pokud Amazon se svým knihkupectvím uspěje, je možné, že se jejich počty ještě zvýší. Paradoxně tak Amazon bude vládnout odvětví, kterému dříve tvrdě konkuroval.

Zdroj: theverge.com


 

Všechny články v sekci
Zpravodajství
Článek pro vás napsal Matt 4.11.2015 7:30
Avatar
Dřív jsem tady překládal články o bezpečnosti
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!