Discount week - September
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Chytrá svíčka? Jako vážně?

Pokud jste si mysleli, že možnosti internetu věcí v oblasti chytrého svícení jsou již zcela vyčerpány, spletli jste se. Společnost LuDela právě představila svou chytrou svíčku, která hoří opravdovým plamenem a můžete ji ovládat pomocí svého smartphonu či tabletu.

Chytrá svíčka

(obr. zdroj: Android Authority)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Chytrá svíčka dokáže měnit svou vůni pomocí pravých voskových náplní a můžete také změnit její vnější vzhled pomocí krytů, takže vás jen tak někdy nepřestane bavit. Vnějšek svíčky nikdy nevyhoří a obsahuje senzor, který dokáže automaticky zabránit případnému požáru vašeho domu při pádu svíčky na zem. Dalším skvělým faktem je, že svíčku stačí dobít jednou za půl roku, abyste mohli používat její chytré funkce skrze připojení přes Bluetooth.

Pomocí aplikace můžete měnit intenzitu plamenu, nebo také nastavit interval, po kterém se uhasí, a to rovnou u několika svíček najednou. Tato aplikace obsahuje také několik přednastavených profilů, které vám pomohou navodit tu správnou atmosféru například u večeře či dalších příležitostí.

Svíčku LuDela si můžete předobjednat za 99 dolarů (cirka 2 400 korun) na oficiálních stránkách společnosti LuDela, což je o 50 dolarů méně, než cena 149 dolarů (cirka 3 600 korun), kterou bude mít ve finálním prodeji. Ke svíčce bude také možno dokoupit náplně z včelího vosku, jejichž cena bude necelých 8 dolarů (asi 195 korun) a vydrží na 30 hodin hoření.

Zdroj: Android Authority


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 22.9.2016 19:21
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!