První novoroční výprodej Java týden
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Chytrý dataprojektor s Androidem

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Z4 Aurora je chytrý LED dataprojektor od startupové firmy XGIMI. Umí přehrát téměř jakýkoliv obsah a to na ploše o velikosti až 300 palců. Se zabudovanými stereo reproduktory od Harman Kardon slibuje vynikající kvalitu zvuku. Navíc běží na populárním operačním systému Android, takže na něj můžete instalovat aplikace i hry, nebo bezdrátově streamovat videa.

Dataprojektor Z4 Aurora

Dataprojektor Z4 Aurora

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Kromě jiného také nabídne korekci lichoběžníkového zkreslení obrazu, můžete tak projektor umístit takřka kamkoliv a výsledek bude stejný. Obraz by měl být srovnatelný s televizí. Někoho by také mohlo potěšit bezdotykové ovládání hudebního přehrávače a hlasitosti pomocí jednoduchých gest. Projektor je také vybaven 3D závěrkou, používanou DLP diaprojektory. Můžete tak ve 3D promítat jakýkoliv film, hru nebo třeba sportovní přenos.

Popis funkcí

Popis funkcí

Díky modifikované verzi Androidu může dataprojektor bezdrátově komunikovat s chytrým telefonem, tabletem, ale i stolním počítačem. Můžete stremovat videa z Neflix nebo Hulu. Připojit se můžete k projektoru také pomocí HDMI, USB 2.0 i 3.0 a AV portů. Připojit můžete i sluchátka nebo Ethernet kabel. Samozřejmě nechybí ani bezdrátový ovladač (nikoliv však IR, ale Bluetooth). Dostupná bude i business verze, která umožní stahovat a pracovat s Microsoft Office dokumenty.

Základní sadu obsahující dataprojektor, tašku a dvoje 3D brýle si můžete předobjednat za 529 dolarů (13 tisíc korun) na serveru Indiegogo.


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 6.3.2016 12:22
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!