Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Streamujte bezdrátově hudbu do jakéholiv zařízení

Ekko hub je prezentován jako první Hi-Fi Wi-Fi audio hub pro sluchátka a reproduktory. Umožňuje bezdrátově přehrávat jakoukoliv hudbu a to i několika lidem najednou.

Hub by Ekko
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Základem je dokovací stanice, která je připojena ke zdroji zvuku (bezdrátově přes Airplay/DLNA nebo drátově přes 3.5mm jack nebo RCA/AUX). Zdrojem může být počítač, notebook, ale i třeba mobilní telefon nebo některá bezdrátová služba, jako je například Spotify nebo last.fm. Stanice pak streamuje hudbu do bezdrátových přenosných přijímačů, kterým zároveň slouží jako bezdrátová nabíječka. Nabíjena je klasicky ze zásuvky.

Přijímače pak lze připojit k jakémukoliv výstupnímu zařízení pomocí 3.5mm jacku. Pro každý přijímač lze nastavit vlastní hlasitost zvuku i ekvalizér. Přijímače na sobě mají tlačítka pro ovládání hlasitosti, ztlumení zvuku a LED indikátor.

Hub by Ekko

Vše se dá také nastavit v aplikaci určené pro Android a iOS. Kromě jiného také umožňuje nastavit maximální možnou hlasitost pro bezdrátové přijímače nebo různá omezení obsahu. Výrobce slibuje velmi vysokou kvalitu streamovaného obsahu srovnatelnou například s WAV nebo FLAC formáty. Slibovaný dosah je přes 15 metrů.

Dokovací stanice je určena pro dva nebo čtyři bezdrátové přijímače. Dostupná je v černé nebo stříbrné barvě. Na Kickstarteru si Ekko hub můžete předobjednat za 159 dolarů (přibližně 3700 korun) za menší variantu nebo za 229 dolarů (necelých 5500 korun) za větší variantu.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 31.3.2016 18:51
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
szymsza
Redaktor
Avatar
szymsza:6.4.2016 17:45

No nevím, přijde mi to celkem zbytečný... Od toho, aby všichni v místnosti slyšeli televizi, je tu magická věc jménem reproduktory. A chcete pro každého prostorový zvuk? Od toho je tady domácí kino.
Za 200 Kč bych to bral, 3700 Kč jenom za dva přijímače mi přijde celkem dost.

 
Odpovědět
6.4.2016 17:45
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.