Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Amazon přidal programovatelný Dash Button

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Amazon před několika měsíci vydal takzvané Dash Buttons, tedy tlačítka, která zmáčknete, když vám dojde jistá věc, například prací prášek nebo tablety do myčky, na Amazonu se automaticky vytvoří objednávka a automaticky se i zaplatí, nemusíte tedy komplikovaně vyplňovat informace o sobě. Mnoho uživatelů volalo po programovatelné verzi tlačítek, kterou nyní Amazon vydal, ovšem ne v podobě, kterou by využily masy.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Tlačítko totiž nenabízí jednoduché programování v uživatelském rozhraní, rozumí si pouze s Amazon Web Services, tedy s cloudovým ekosystémem Amazonu. Konkrétně si rozumí se službami AWS IoT, AWS Lambda, Amazon DynamoDB, Amazon SNS a spoustou dalších služeb na Amazon Web Services. Ty jsou samozřejmě pro vývojáře zpoplatněné, i když některé z nich má s omezenou funkcionalitou Amazon připravené pro vývojáře zdarma.

Samotný Dash Button, tedy pouze tlačítko, stojí 20 dolarů, kde je znatelný rozdíl oproti běžným Dash Buttons, které stojí pouze 5 dolarů a navíc získáte 5 dolarů na první nákup pomocí tlačítka, takže je tlačítko prakticky zdarma.

Třeba se Amazon odhodlá i k vydání toho, co lidé opravdu chtějí - tlačítko, na které si člověk vytvoří vlastní objednávku a ta se provede pokaždé, když ho zmáčkne, tedy pod jedním tlačítkem může být například káva a zároveň i smetana.

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 15.5.2016 20:18
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!