C/C++ week November Black Friday
Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C/C++

Amazon skončí s prodejem Chromecastu a Apple TV

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Amazon skončí s prodejem Chromecastu od Googlu a Apple TV. Stane se tak 29. února. Podle Amazonu jsou Roku, Xbox, Playstation a jeho vlastní Fire TV dobrou alternativou.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Amazon ukončí prodej kvůli nekompatibilitě obou zařízení s jeho systémem Prime Video. Uživatelé Chromecastu a Apple TV totiž nejsou schopni přímo v zařízení nakupovat filmy z Prime Video. Amazon již dříve omezil mobilní aplikace pro iOS a Android tím, že uživatele o možnost nákupu filmu pomocí in-app platby obral. Přitom mobilní telefon by mohl nahradit nákupy přímo v televizní aplikaci. Chromecast mají zákazníci pořád možnost zakoupit z Obchodu Google (v česku nedostupném) a jiných autorizovaných prodejců. Apple TV je stejně tak k dispozici v Apple Store a u Apple Resellerů.

Zdroj: Bloomberg


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 2.10.2015 7:11
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!