Java týden První novoroční výprodej
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Amazon skončí s prodejem Chromecastu a Apple TV

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Amazon skončí s prodejem Chromecastu od Googlu a Apple TV. Stane se tak 29. února. Podle Amazonu jsou Roku, Xbox, Playstation a jeho vlastní Fire TV dobrou alternativou.

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Amazon ukončí prodej kvůli nekompatibilitě obou zařízení s jeho systémem Prime Video. Uživatelé Chromecastu a Apple TV totiž nejsou schopni přímo v zařízení nakupovat filmy z Prime Video. Amazon již dříve omezil mobilní aplikace pro iOS a Android tím, že uživatele o možnost nákupu filmu pomocí in-app platby obral. Přitom mobilní telefon by mohl nahradit nákupy přímo v televizní aplikaci. Chromecast mají zákazníci pořád možnost zakoupit z Obchodu Google (v česku nedostupném) a jiných autorizovaných prodejců. Apple TV je stejně tak k dispozici v Apple Store a u Apple Resellerů.

Zdroj: Bloomberg


 

 

Zprávu pro vás napsala 2.10.2015 7:11
Avatar
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!