Slevový týden - Březen C# týden
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

Apple chce koupit Beats

Společnosti Apple se daří a tak si může dovolit obchod, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát. Co má Apple v plánu? Rád by koupil firmu Beats Electronics, výrobce sluchátek na jejímž vývoji se podílí známý raper Dr. Dre. Zpráva o obchodu by měla být oficiálně oznámena příští týden. Akvizici nepřímo potvrdil sám Dr. Dre ve videu, které sdílel.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Obchod Apple vyjde v přepočtu přibližně na 63 miliard korun (3,2 miliardy dolarů). Pro Apple je to ale zanedbatelná částka, v současnosti totiž disponuje hotovostí kolem 130 miliard dolarů.

Sluchátka Beats

Foto: beatsbydre.com

Apple ale nestojí až tak o sluchátka, na která se Beats specializuje, ale spíše o službu, kterou Beats spustilo, a to Beatsmusic.com - streamování a sdílení hudby. ITunes totiž poklesla popularita, naopak Beatsmusic.com jen vzkvétá a loni vzrostly její tržby o polovinu.

Další společnou věcí co má Apple s Beats je jejich perfektní marketing. Ačkoliv sluchátka nejsou to nejlepší co na současném trhu můžete dostat, určitě jsou jedny z nejdražších. I přes to jejich obliba čím dál více stoupá.


 

 

Článek pro vás napsala x 10.5.2014 22:12
Avatar
x
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Samuel Illo
Redaktor
Avatar
Samuel Illo :11.5.2014 14:32

Zase bude o jednu dobrú firmu menej.

Odpovědět
11.5.2014 14:32
www.samuelillo.com | www.github.com/lamka02sk
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Richard Závodný:11.5.2014 18:51

No jsem zvědav jestli to půjde do kytek nebo vzroste popularita této společnosti. :-?

 
Odpovědět
11.5.2014 18:51
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.