Triko zdarma Triko zdarma
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 599 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Dell koupil EMC za více než 50 miliard dolarů

Zpravodajství Hardware Dell koupil EMC za více než 50 miliard dolarů

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Výrobce osobních a firemních notebooků, počítačů a hojně užívaných serverů koupil firmu EMC zabývající se především výrobou rychlých flashových úložišť. Kromě toho se ovšem zabývá i počítačovou bezpečností a ochranou dat. Zaměření firmy tak DELLu příjde vhod především u jeho serverů.

Cena transakce se vyšplhala na obrovských 67 miliard dolarů. Cena akcií EMC se vyšplhala na nejvyšší hodnotu za celou dobu existence firmy. V současné době má jedna akcie cenu $27.86, v přepočtu 643CZK.

Dá se očekávat, že úložiště EMC se v blízké době objeví v produktech DELLu, především v těch pro korporátní sféru.

Zdroj: Re/code, The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 12.10.2015 15:00
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!