Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Vyhrajte let do vesmíru

Zpravodajství Hardware Vyhrajte let do vesmíru

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

"Nečekejte, že se něco stane, prostě to udělejte." Hlásá mise projektu THE HACKADAY PRIZE. Komunita Hackaday je zastáncem otevřené výměny názorů a informací. Otevřenost považuje za ctnost a vyhlášením soutěže chce přispět k rozvoji asociace OSHWA (Open Source Hardware Association)

Hlavní cena, tedy let do vesmíru čeká na výrobce nejlepšího kusu open-source zařízení. Soutěžící musí své projekty přihlásit nejpozději do 4.8.2014 a musí je doplnit dokumentací. Kromě hlavní ceny je možné vyhrát i další ceny jako například 3D tiskárnu, výlet do japonského Akihabaru (Tokijské čtvrti, známého centra video her a elektroniky), seskok padákem či alespoň tričko.

(obr. zdroj Hackaday)

Někteří soutěžící se nechali inspirovat v některém sci-fi filmu a tak pracují na výrobě sonického šroubováku, komunikátoru hvězdné flotily ze StarTreku či mini hvězdné bráně. Přehled přihlášených projektů si můžete prohlédnout na stránkách projektu Hackaday.

(obr. zdroj Hackaday)


 

 

Zprávu pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 3.7.2014 13:05
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Žůrek - misaz:3.7.2014 14:03

Zajímavé, jen nemám nápad a blbosti dělat nechci.

Odpovědět  ±0 3.7.2014 14:03
Nesnáším {}, proto se jim vyhýbám.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.