Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
BF extended 2022

Vyhrajte let do vesmíru

"Nečekejte, že se něco stane, prostě to udělejte." Hlásá mise projektu THE HACKADAY PRIZE. Komunita Hackaday je zastáncem otevřené výměny názorů a informací. Otevřenost považuje za ctnost a vyhlášením soutěže chce přispět k rozvoji asociace OSHWA (Open Source Hardware Association)

Hlavní cena, tedy let do vesmíru čeká na výrobce nejlepšího kusu open-source zařízení. Soutěžící musí své projekty přihlásit nejpozději do 4.8.2014 a musí je doplnit dokumentací. Kromě hlavní ceny je možné vyhrát i další ceny jako například 3D tiskárnu, výlet do japonského Akihabaru (Tokijské čtvrti, známého centra video her a elektroniky), seskok padákem či alespoň tričko.

(obr. zdroj Hackaday)

Někteří soutěžící se nechali inspirovat v některém sci-fi filmu a tak pracují na výrobě sonického šroubováku, komunikátoru hvězdné flotily ze StarTreku či mini hvězdné bráně. Přehled přihlášených projektů si můžete prohlédnout na stránkách projektu Hackaday.

(obr. zdroj Hackaday)


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 3.7.2014 13:05
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Žůrek - misaz:3.7.2014 14:03

Zajímavé, jen nemám nápad a blbosti dělat nechci.

 
Odpovědět
3.7.2014 14:03
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.