iPhone SE má problémy s audiem

Apple nedávno představil iPhone SE - přelomový model iPhonu, který v sobě spojil kvalitu a nízkou cenu (oproti ostatním modelům). Jenže nyní se objevují zprávy, podle kterých iPhone SE až tolik dokonalý nebude.

iPhone SE, Zdroj obrázku: https://hi-tech.mail.ru/…allery/9113/, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?…

Na Apple Support Communities, MacRumors discussion forums, a dalších internetových diskuzích se objevují stížnosti, podle kterých iPhone SE není schopen přenášet zvuk přes Bluetooth, aniž by výrazně nesnížil jeho kvalitu. Zajímavý je ovšem fakt, že při poslouchání hudby a dalšího streamu zvuku se problém neobjevuje - zvuk se stává nekvalitníém pouze během hovoru.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Musel jsem svůj SE vrátit Verizonu, protože kvalita při hovoru přes Bluetooth byla příšerná. Přehrávání hudby nebo YouTube videí je excelentní, ale jakmile příde na hovory, zvuk neustále přeskakuje, zní chraptivě a zkresleně.

Nikdy jsem se s tímto problémem nesetkal na mém S6 nebo Androidím telefonu. Zkusil jsem jiné auto, ale výsledek přetrvával. Zkusil jsem zrušit párování a zařízení znovu spárovat, dokonce jsem i obnovil můj SE, ale nic nepomohlo.

uživatel HickDead, MacRumors fórum

Problém se objevuje v systémech iOS 9.3, 9.3.1 a podle všeho jej neřeší ani 9.3.2 beta. Původně se mělo za to, že problém je pouze u Bluetooth hands-free setů zabudovaných v autech, ale ukazuje se, že použité Bluetooth zařízení kvalitu nijak neovlivňuje.

Zdroj: MacRumors


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Adam Ježek 11.4.2016 21:59
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Avatar
Juraj Mlich
Redaktor
Avatar
Juraj Mlich:14.4.2016 10:18

Pokiaľ viem, tento problém sa vyskytuje aj na ostatných zariadeniach, nie len na iPhone SE.

 
Odpovědět
14.4.2016 10:18
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.