Discount week - September
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

LinkNYC končí kvůli pornografii

V únoru jsme psali o telefonních budkách v New Yorku s tabletem a rychlou Wi-Fi. Nyní, po půl roce, budou tablety odstaveny z provozu, protože nejsou používány tak, jak bylo zamýšleno.

Zavolat si, podívat se na mapu, přečíst si zprávy, zkontrolovat emaily, zjistit si informace, najít nejlepší restauraci v okolí a další. To jsou věci, pro které byly na telefonní budky v NY v rámci projektu LinkNYC vybaveny gigabitovou Wi-Fi a tabletem.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Podle různých informací vedlo zabudování tabletů do budek k různým způsobům nedovolené zábavy, včetně neobvyklého zdržování, veřejné konzumace alkoholu, užívání drog, přehrávání velkého množství porna a podobných aktivit. Tablety také získaly pozornost bezdomovecké komunity NY, která se u nich začala shromažďovat.

Organizace, která za projektem LinkNYC stojí oznámila, že podniká kroky k odebrání tabletů z telefonních budek. Funkce rychlé Wi-Fi by ale měla zůstat zachována.

Budky nebyly nikdy zamýšleny pro ničí rozšířené osobní potřeby a chceme zajistit, že budky budou přístupnou a vítanou součástí New Yorku a jeho sousedství.

Zdroj: TechCrunch


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Adam Ježek 17.9.2016 14:38
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Libor Šimo (libcosenior):17.9.2016 14:43

Podáš prst a zoberú celú ruku. :-|

Odpovědět
17.9.2016 14:43
Aj tisícmíľová cesta musí začať jednoduchým krokom.
Avatar
Neaktivní uživatel:19.9.2016 21:08

Jasne, poskytneme pripojeni, ale jen tem majetnym, kteri maji vlastni zarizeni. ach jo.

Odpovědět
19.9.2016 21:08
Neaktivní uživatelský účet
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Taskkill
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Taskkill:19.9.2016 22:53

Ti nemajetní s darovaným zařízením nakládali tak jak neměli. Nevidím nic špatného na odstranění zařízení, které bylo zneužíváno a působilo v kombinaci s lidským faktorem problémy.

 
Odpovědět
19.9.2016 22:53
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.