C/C++ week Zimní výprodej
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C/C++
40 % bodů zdarma díky naší Zimní akci!

Pád akcií GoPro

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

GoPro si za poslední roky vydobyla skvělou pozici v oblasti akčních kamer, určených nejen pro použití v extrémních podmínkách. Cena akcií GoPro však nedávno klesla o 12%. Apple totiž získal patent podaný v roce 2012, týkající se akční kamery, který navíc konkrétně zmiňuje několik nedostatků zařízení GoPro. V nákresech Apple dokonce počítá s využitím u chytrých hodinek pro bezdrátové ovládání kamery, či připevněním k různým objektům i částem těla.

Patent Applu

Už od roku 2013 má Apple další patenty k těmto typům zařízení od společnosti Kodak, a tak by Apple v budoucnu mohl zasadit GoPro těžkou ránu.


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar

Člen
Avatar
:21.1.2015 19:20

Akorát další věc, kterou prostě vyrábí Apple. Ne že bych byl proti propojenosti (taky proto jedu only-apple), ale když můžu Macem ovládat foťák od Canonu, proč bych přes hodinky (na který bude možnej vývoj aplikací) nemohl ovládat kameru?

 
Odpovědět
21.1.2015 19:20
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.