Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Pád akcií GoPro

Zpravodajství Hardware Pád akcií GoPro

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

GoPro si za poslední roky vydobyla skvělou pozici v oblasti akčních kamer, určených nejen pro použití v extrémních podmínkách. Cena akcií GoPro však nedávno klesla o 12%. Apple totiž získal patent podaný v roce 2012, týkající se akční kamery, který navíc konkrétně zmiňuje několik nedostatků zařízení GoPro. V nákresech Apple dokonce počítá s využitím u chytrých hodinek pro bezdrátové ovládání kamery, či připevněním k různým objektům i částem těla.

Patent Applu

Už od roku 2013 má Apple další patenty k těmto typům zařízení od společnosti Kodak, a tak by Apple v budoucnu mohl zasadit GoPro těžkou ránu.


 

 

Zprávu pro vás napsal Michael Olšavský 18.1.2015 12:36
Avatar
...
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Vašíček:21.1.2015 19:20

Akorát další věc, kterou prostě vyrábí Apple. Ne že bych byl proti propojenosti (taky proto jedu only-apple), ale když můžu Macem ovládat foťák od Canonu, proč bych přes hodinky (na který bude možnej vývoj aplikací) nemohl ovládat kameru?

Odpovědět 21.1.2015 19:20
Příspěvek může obsahovat stopy arašídů, sarkasmu a sóji.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.