PHP týden První novoroční výprodej
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP

Philips má Ultra HD Blu-ray přehrávač za 400 dolarů

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Ačkoliv se Ultra HD Blu-ray disky moc neuchytily a začínají pomalu mizet, Philips vyvinul nový přehrávač. Donedávna byla jediná možnost přehrávat Ulta HD Blu-ray přehrávačem Samsung UBD-K8500, to se ale nyní změní.

philips-bdp7501
Naši partneři možná hledají právě tebe!

Přehrávač Philips BDP7501, Zdroj obr. Engadget

Přehrávač od Philipsu bude dostupný ve dvou provedeních – BDP7501 (vybroušený hliník) a BDP7301 (černá). Jedinný rozdíl je opravdu ve vzhledu. Přehrávač má podporu HDR a také má druhý HDMI výstup pro Audio. Z audio standardů podporuje Dolby TrueHD Audio a DTS-HD Master Audio. Má několik vestavěných aplikací, díky kterým bude možné kromě Blu-ray disků přehrávat také například videa ve 4K z YouTube nebo Netflixu.

Prodejní cena je 400 USD, což je zhruba 9 600 CZK.

Zdroj: Engadget


 

 

Zprávu pro vás napsal Adam Ježek 22.5.2016 13:15
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!