Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Philips má Ultra HD Blu-ray přehrávač za 400 dolarů

Zpravodajství Hardware Philips má Ultra HD Blu-ray přehrávač za 400 dolarů

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Ačkoliv se Ultra HD Blu-ray disky moc neuchytily a začínají pomalu mizet, Philips vyvinul nový přehrávač. Donedávna byla jediná možnost přehrávat Ulta HD Blu-ray přehrávačem Samsung UBD-K8500, to se ale nyní změní.

philips-bdp7501

Přehrávač Philips BDP7501, Zdroj obr. Engadget

Přehrávač od Philipsu bude dostupný ve dvou provedeních – BDP7501 (vybroušený hliník) a BDP7301 (černá). Jedinný rozdíl je opravdu ve vzhledu. Přehrávač má podporu HDR a také má druhý HDMI výstup pro Audio. Z audio standardů podporuje Dolby TrueHD Audio a DTS-HD Master Audio. Má několik vestavěných aplikací, díky kterým bude možné kromě Blu-ray disků přehrávat také například videa ve 4K z YouTube nebo Netflixu.

Prodejní cena je 400 USD, což je zhruba 9 600 CZK.

Zdroj: Engadget


 

 

Zprávu pro vás napsal Adam Ježek 22.5.2016 13:15
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!