Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Java týden

Philips má Ultra HD Blu-ray přehrávač za 400 dolarů

Ačkoliv se Ultra HD Blu-ray disky moc neuchytily a začínají pomalu mizet, Philips vyvinul nový přehrávač. Donedávna byla jediná možnost přehrávat Ulta HD Blu-ray přehrávačem Samsung UBD-K8500, to se ale nyní změní.

philips-bdp7501
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Přehrávač Philips BDP7501, Zdroj obr. Engadget

Přehrávač od Philipsu bude dostupný ve dvou provedeních – BDP7501 (vybroušený hliník) a BDP7301 (černá). Jedinný rozdíl je opravdu ve vzhledu. Přehrávač má podporu HDR a také má druhý HDMI výstup pro Audio. Z audio standardů podporuje Dolby TrueHD Audio a DTS-HD Master Audio. Má několik vestavěných aplikací, díky kterým bude možné kromě Blu-ray disků přehrávat také například videa ve 4K z YouTube nebo Netflixu.

Prodejní cena je 400 USD, což je zhruba 9 600 CZK.

Zdroj: Engadget


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Adam Ježek 22.5.2016 13:15
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!