Java týden Body zdarma
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!

Vector, chytré hodinky tak trochu jinak

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Vector, to jsou hodinky, které dávají jasně najevo, že i poměrně malá startupová společnost (tým složený z 25. členů) z Londýna má šanci se hřát na tržním slunci vedle ostatních známých velkých značek. Při jejich návrhu byl patrně kladen důraz na okouzlení zákazníka, jak už vzhledem a zpracováním, tak také i něčím, co jiné smartwatch na současném trhu nenabízejí. Hodinky se díky svému masivnímu vzhledu, konstrukce z oceli z nerezu a velkého kulatého nebo obdélníkového monochromatického displeje opatřeného safírovým sklem tváří spíše jako běžné kvalitní hodinky, to jim dovoluje ponechat si luxusní vzhled „starých“ hodinek jako od těch nejlepších švýcarských konstruktérů a zároveň poskytují svému modernímu majiteli, množství dalších potřebných informací informací,které jsou k dispozici hned po spárování s Windows Phone, Android nebo iPhone.

hodinky hodinky

Exklusivní modely hodinek Vector k předobjednání (1 a 2)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Dalším znakem, kterým se výrazně odlišují od svých konkurentů, je displej samotný, veškeré informace a čas je zobrazen pouze v černé a bílé a dotykovou vrstvu zde také nehledejte, proto je veškeré prohlížení notifikací umožněno pomocí tří elegantních tlačítek nebo specifickým pohybem zápěstí, tato volba tak vyřešila nepříjemný problém s výdrží a hodinky vám po jednom nabití vydrží až neuvěřitelných 30 dní a to dokonce i 50 metrů pod vodní hladinou. Limitované edice si můžete ještě předobjednat do 19. června za docela přívětivou cenu 199 nebo 349 dolarů (menší hranaté nebo kulaté), Popřípadě si můžete ještě chvilku počkat do září, kdy bude uveřejněna nová kolekce Vector watches, která bude čítat 12 dalších modelů, bohužel se hodinky budou prodávat pouze v Americe, Anglii, Švýcarsku, Hong Kongu a Rumunsku.

Zdroje obrázků v článku:
miniatura: vectorwatch.com
(1) a (2): engadget.com


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Ondrca
Redaktor
Avatar
Ondrca:13.6.2015 7:45

Zajímavé :)
Btw oprav si tam chybu - hodinky vám po jednom nabytí vydrží až neuvěřitelných 30 dní
Nabít je správně

Odpovědět  +2 13.6.2015 7:45
Zase jsem o něco chytřejší
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.