Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Využij akce až 80% zdarma při nákupu e-learningu. Více informací .
BF summer

Přichází nový Kinect pro PC

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Microsoft již zahájil předprodej druhé generace pohybového senzoru Kinect pro Windows. Doručovat začne příští týden. Toto spíše konzolové vybavení se Microsoft snaží rozběhnout na PC již od roku 2012. Developeři slibují mnohá zlepšení včetně zachycení full-HD videa. Dojde k nižšímu zatížení CPU a efektivnějšímu využití GPU. Microsoft přidal pro Kinectové aplikace podporu Unity engine a stejně tak se jí letos dočká i Xbox One. Možná se tedy vzdáleně přiblížíme multiplatformním hrám a aplikacím.

Microsoft Kinect

Nový Kinect V2 lze předobjednat za 199$. Vývojáři ho obdrží zřejmě pozítří. Tuto nabídku lze využít pouze do vyprodání zásob. Po vyčerpání skladů budou zájemci muset počkat na zahájení běžného prodeje později letošního roku. O běžné tržní ceně můžeme pouze spekulovat. Vodítkem by mohla být 100$ sleva na Xbox One konzoli ochuzenou o Kinect.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Článek pro vás napsal Jan Stejskal 15.7.2014 9:41
Avatar
Autor se věnuje psaní zpráv ze světa IT. Autor studuje ekonomickou informatiku na JČU.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!