PHP týden Předvánoční slevová akce
Pouze tento týden sleva až 80 % na PHP e-learning!
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů zdarma! Více zde

Apple má další problém, tentokrát s fotoaparáty

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Apple má další problém s jedním ze zařízení jeho portfolia. Po odírajících se nápisích na Space Gray variantě Apple Watch Sport přichází problém nejen estetický, ale i ovlivňující funkčnost.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

iPhone 6 Plus má celkem vážné problémy se zadní iSight kamerou, která může u prvních kusů prodávaných od září roku 2014 do ledna roku 2015 začít fotit rozmazané fotografie. Právě fotoaparát je ale jedna z výhod iPhonu 6 Plus oproti iPhonu 6, obsahuje totiž navíc optickou stabilizaci obrazu díky které může být s iPhonem foceno v pohybu bez ztráty rozlišení.

Apple si je problému vědom a proto spustil výměnný program a postižené iPhony mají na tuto závadu rozšířené servisní krytí na 3 roky od data nákupu. Zda vlastníte postižený iPhone poznáte snadno pomocí sériového čísla na stránce programu zde. Pokud je váš telefon postiženým kusem, stačí ho zanést do nejbližšího Apple Authorized Service Provider. Pokud jste navíc zakoupili telefon v členské zemi Evropského hospodářského prostoru, můžete mimo svoji zem využít servisní středisko v jakékoli členské zemi EEA.

Zdroj: Apple Support


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 24.8.2015 21:10
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!