Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij halloweenské akce 80% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
Halloween BF

Apple má další problém, tentokrát s fotoaparáty

Apple má další problém s jedním ze zařízení jeho portfolia. Po odírajících se nápisích na Space Gray variantě Apple Watch Sport přichází problém nejen estetický, ale i ovlivňující funkčnost.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

iPhone 6 Plus má celkem vážné problémy se zadní iSight kamerou, která může u prvních kusů prodávaných od září roku 2014 do ledna roku 2015 začít fotit rozmazané fotografie. Právě fotoaparát je ale jedna z výhod iPhonu 6 Plus oproti iPhonu 6, obsahuje totiž navíc optickou stabilizaci obrazu díky které může být s iPhonem foceno v pohybu bez ztráty rozlišení.

Apple si je problému vědom a proto spustil výměnný program a postižené iPhony mají na tuto závadu rozšířené servisní krytí na 3 roky od data nákupu. Zda vlastníte postižený iPhone poznáte snadno pomocí sériového čísla na stránce programu zde. Pokud je váš telefon postiženým kusem, stačí ho zanést do nejbližšího Apple Authorized Service Provider. Pokud jste navíc zakoupili telefon v členské zemi Evropského hospodářského prostoru, můžete mimo svoji zem využít servisní středisko v jakékoli členské zemi EEA.

Zdroj: Apple Support


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsala 24.8.2015 21:10
Avatar
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!