Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Apple Music pro Android je na cestě

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Na minulém WWDC byl oznámen vývoj aplikace Apple Music pro Android. Tato aplikace by měla k přihlášení využívat Apple ID, čímž bude propojena s ostatnímy produkty Applu a v případě že uživatel Androidu přejde na iOS bude mít na svém novém zařízení k dispozici celou minulou knihovnu skladeb. Dále by pak aplikace měla umožňovat stahování hudby, poslouchání internetového rádia Beats 1 a také nastavení velikosti cache, která slouží k ukládání offline hudby. Před několika dny se na internetu obejvily screenshoty z betaverze této aplikace, ze kterých vyplývá že aplikace už se beta testuje a měli bychom očekávat její brzký příchod. Svým vzhledem se velice podobá konkurenční aplikaci Google Play Music. Nechme se překvapit jaký bude výsledek.

Zdroj: MobileGeeks


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Warlock
Člen
Avatar
Warlock:25.10.2015 10:14

Apple vstupuje do nepřátelského teritoria... :-`

 
Odpovědět  +2 25.10.2015 10:14
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.