Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Apple Music pro Android je na cestě

Zpravodajství Mobilní zařízení Apple Music pro Android je na cestě

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Na minulém WWDC byl oznámen vývoj aplikace Apple Music pro Android. Tato aplikace by měla k přihlášení využívat Apple ID, čímž bude propojena s ostatnímy produkty Applu a v případě že uživatel Androidu přejde na iOS bude mít na svém novém zařízení k dispozici celou minulou knihovnu skladeb. Dále by pak aplikace měla umožňovat stahování hudby, poslouchání internetového rádia Beats 1 a také nastavení velikosti cache, která slouží k ukládání offline hudby. Před několika dny se na internetu obejvily screenshoty z betaverze této aplikace, ze kterých vyplývá že aplikace už se beta testuje a měli bychom očekávat její brzký příchod. Svým vzhledem se velice podobá konkurenční aplikaci Google Play Music. Nechme se překvapit jaký bude výsledek.

Zdroj: MobileGeeks


 

 

Zprávu pro vás napsal Jan Suchomel 25.10.2015 9:18
Avatar
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Warlock
Člen
Avatar
Warlock:25.10.2015 10:14

Apple vstupuje do nepřátelského teritoria... :-`

 
Odpovědět  +2 25.10.2015 10:14
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.