Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!

Apple potichu aktualizoval iPod touch

Apple potichu aktualizoval iPody touch. Tento krok je nečekaný, jelikož se změnil i jejich vzhled, nikoli pouze hardware a tak by se jejich aktualizace mohla objevit i na podzimní konferenci, při které Apple tradičně představuje nové modely svých zařízení, tento rok očekáváme například iPhone 6S, iPad Air 3 či aktualizovaný Macbook.

Nově jsou iPody touch levnější (6490 Kč) a v nových barevných variantách. Apple je barevně sjednotil se svými ostatními zařízeními a se sluchátky Beats, přidal také nějaké živé barvy navrch. iPod tedy koupíte ve vesmírně šedé, stříbrné, zlaté, růžové (která je oproti iPhonu 5C velmi výrazná a hodí se spíše mladším uživatelkám), modré a ve speciální edici (PRODUCT) RED, která podporuje charitu.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aktualizována byla i velikost paměti, nově si můžete vybrat ze standartních 16GB, 32GB, 64GB ale i 128GB, které jsou novinkou. Uvnitř nyní tepe 64-bit procesor Apple A8 s koprocesorem Apple M8, který se nachází i v novém iPhonu 6. HW změna proběhla i zezadu, nyní iPod disponuje 8Mpx fotoaparátem se schopností 120fps slow motion videí. Apple deklaruje výdrž až 40 hodin při poslechu hudby a 8 hodin při sledování videa. Například doba prohlížení webu uvedena není.

Ostatní iPody se také dočkaly aktualizace, jedná se ovšem jen o barevné sladění s novým iPodem touch.

Doplěno: Na svět unikly první benchmarky a detaily o hardwaru tohoto zařízení. iPod má stejně jako iPhone 6 pouze 1GB RAM, oproti iPhonu 6 (1,39GHz) má ale podtaktovaný procesor (1,1GHz), což zajistí delší výdrž baterie. Přibyla také podpora Wi-Fi standartu 802.11ac. Jako první stroj z portfolia Applu také disponuje Bluetooth 4.1, které méně ruší LTE.

Zdroj: Apple


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsala 15.7.2015 19:07
Avatar
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!