Předvánoční Black Friday Předvánoční Black Friday
Až 80% zdarma! Předvánoční BLACK FRIDAY akce. Více informací

Apple rozeslal pozvánky na keynote

Zpravodajství Mobilní zařízení Apple rozeslal pozvánky na keynote

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Apple jako každý rok rozeslal pozvánky novinářům na konferenci, která se uskuteční 7. září 2016. Jelikož je Apple známý tím, že si s každou pozvánkou pečlivě vyhraje a ti všímavější, ti s větší představivostí, se mohou dozvědět, co se na keynote odehraje, již z pozvánky.

Co může znamenat osamělá tečka? Minimálně dává naději tvořivým a všimavým lidem. Může to být třeba druhý fotoaparát.

Pozvánka se nese ve tmavých barvách. To je u Applu nezvyklé - většinou jsou jeho pozvánky hravé, světlé a přátelsky vyhlížející. Tma by mohla mít souvislost s fotoaparátem nového iPhonu, tedy jeho schopností fotit ve tmě. To se totiž zatím velkému počtu mobilů nedaří.

Tečky jsou vyvedeny ve stejném stylu, jako se objevují na fotografiích, které byly pořízeny s kapkami vody na objektivu - mohlo by to tedy teoreticky znamenat, že iPhony již budou oficiálně vodotěšné. Již nyní je totiž možné iPhone ponořit a ve většině případů přežije, v servisu ale utopený iPhone v záruce zdarma neopraví.


Samotná pozvánka; Zdroj: @backlon

Samotné datum keynote 7. září může souviset i s novým iPhonem a vyvracet tak spekulace, že Apple začne iPhony vydávat ve tříletém cyklu. iPhonu 7 bychom se tak mohli dočkat již letos.

Co konkrétně poznámka vyjadřuje můžeme zatím pouze hádat, dozvíme se to 7. září 2016 v 7 hodin večer.

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 30.8.2016 11:46
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
shaman
Člen
Avatar
shaman:30.8.2016 15:21

Musia zarobit aby zaplatili dane Irsku.

Odpovědět 30.8.2016 15:21
try {...} catch (Exception ignored) { echo " ¯\_(ツ)_/¯ "; }
Avatar
Odpovídá na shaman
Michal Vašíček:31.8.2016 19:25

Ne Irsku, ale EU. A řek bych, že oni mají peněz dost. :)

Odpovědět 31.8.2016 19:25
Příspěvek může obsahovat stopy arašídů, sarkasmu a sóji.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.