Python týden Jarní BF
100% homeoffice, 100% časově flexibilní fulltime programátor pro ITnetwork.cz. #bezdeadlinu Mám zájem!
Využij Jarní akci a získej od nás 50 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá Python týden se slevou na e-learning až 80 %

Asus plánuje akci Zenvolution, kde představí nové smartphony

Asus oznámil event s názvem Zenvolution, na kterém hodlá představit nové produkty z řady Zen. Proběhne 30. května v Taiwanu, tedy těsně před Computexem, který se bude konat v Taipei od 31. května do 4. června. Akce Zenvolution se odehraje v Humble House Taipei a bude ji možné sledovat živě na webových stránkách Asusu.

Asus computex
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(obr. zdroj: Android Central)

Představen bude pravděpodobně model ZenFone 3 a možná i ZenFone 3 Deluxe. Dle uniklých informací by Zenfone 3 mohl přijít s 2.5D zahnutým sklem zepředu i vzadu, USB portem typu C a čtečkou otisků prstů. Ve hře je také laserový autofokus a přední přisvětlovací dioda. Verze Deluxe by mohla mít celokovové tělo a hardwarové tlačítko domů.

Zdroj: Android Central


 

 

Článek pro vás napsal Pavel Junek 8.5.2016 13:06
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!