PHP týden Letní akce
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Asus plánuje akci Zenvolution, kde představí nové smartphony

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Asus oznámil event s názvem Zenvolution, na kterém hodlá představit nové produkty z řady Zen. Proběhne 30. května v Taiwanu, tedy těsně před Computexem, který se bude konat v Taipei od 31. května do 4. června. Akce Zenvolution se odehraje v Humble House Taipei a bude ji možné sledovat živě na webových stránkách Asusu.

Asus computex

(obr. zdroj: Android Central)

Představen bude pravděpodobně model ZenFone 3 a možná i ZenFone 3 Deluxe. Dle uniklých informací by Zenfone 3 mohl přijít s 2.5D zahnutým sklem zepředu i vzadu, USB portem typu C a čtečkou otisků prstů. Ve hře je také laserový autofokus a přední přisvětlovací dioda. Verze Deluxe by mohla mít celokovové tělo a hardwarové tlačítko domů.

Zdroj: Android Central


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 8.5.2016 13:06
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!