Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

Google by se mohl zbavit značky Nexus

Google by se tento rok měl zbavit značky Nexus. Několik zdrojů serveru Android Central tvrdí, že se tento rok již nových Nexusů nedočkáme a telefony od HTC, které se již několik měsíců objevují na internetu jako nové Nexusy ve skutečnosti s nápisem Nexus na zádech nebudou. Nový název však znám ještě není.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Bude se jedna o velkou změnu po sedmi letech. V prosinci roku 2009 se totiž na trhu objevil první z Nexusů - Nexus One od HTC. Od té doby Google vystřídal několik výrobců, kteří mu vyrobili hardware, na kterém poté běžel čistý Android.

Telefony se mají změnit především v tom, že budou více propagovat značku Google. Ta se nově objeví také na jejich zádech. Velká změna čeká ale i samotný software, který býval vždy chloubou Nexusů. Jak již naznačil Sundar Pichai na letošní Google I/O, nové telefony by měly nabídnout něco navíc oproti AOSP, a nebude se jednat jen o Google Apps. Google si tak, stejně jako ostatní výrobci telefonů s Androidem, vytvoří mírně komplikovanější nadstavbu a čistý Android již nebude chloubou jeho telefonů. I tak by ale měl být perfektně optimalizovaný.

Jak to nakonec dopadne bychom se měli dozvědět již brzy - při představení nových telefonů.


Pravděpodobně poslední dva Nexusy; Zdroj: Google

Zdroj: Android Central


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsala 31.8.2016 20:49
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!