Black friday Black friday
Pouze tento týden až 80% sleva na PHP, Nette, Symfony!
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací

Google Glass prodej končí

Zpravodajství Mobilní zařízení Google Glass prodej končí

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Google Glass po necelých dvou letech končí s prodejem. Google nedokázal překonat hranici mezi drahými prototypy a dostat zařízení na trh.

Google glass

Znamená to, že od pondělí 19.1. je již nebude možné zakoupit, končí program Glass Explorer a stávajícím uživatelům už pravděpodobně nedorazí žádné aktualizace. Zároveň však Google neruší celý projekt, ale přesouvá jej z laboratoří Google X do Nest, který nedávno koupil.

Zdroj:techcrun­ch.com


 

 

Zprávu pro vás napsal qwertyW 17.1.2015 16:49
Avatar
Autor se věnuje IT, vrtá do všeho co potká...
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Petr Čech:17.1.2015 17:25

Tak to je dost stručná informace a hlavně naprosto neekvivalentní titulek. Končí program Explorer, ale to znamená, že končí "beta" provoz, o který se dosud starala laboratoř Google X. Znamená to, že se celý projekt přesouvá do samostatné divize Googlu. Nest je myslím zatím jen spekulace.

Editováno 17.1.2015 17:26
Odpovědět  +12 17.1.2015 17:25
the cake is a lie
Avatar
ppc.tereza
Člen
Avatar
ppc.tereza:19.3.2015 12:44

Ano, přidávám se, uvedená informace není pravdivá- Připojuji link na aktuální článek ohledně google glass - http://vyvojmobilnichaplikaci.com/…perimentuje/

 
Odpovědět 19.3.2015 12:44
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.