Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

LG představilo smartphone s dlouhou výdrží baterie

Zpravodajství Mobilní zařízení LG představilo smartphone s dlouhou výdrží baterie

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Při tom jak rychlý je vývoj smartphonů bychom očekávali, že přijdou i velké pokroky týkající se jejich baterií. Avšak až na pár změn jako je rychlé nabíjení, zůstávala situace po dlouhou dobu na stále stejném místě. To se však rozhodli změnit američtí operátoři Sprint a Boost Mobile ve spolupráci s LG a tak představili nový smartphone LG X Power.

LG G Power

(obr. zdroj: Android and Me)

Tento smartphone kombinuje obrovskou kapacitu baterie s velmi nízkou cenou. LG X Power by tak měl nabídnout baterii o kapacitě 4100 mAh, která by mu měla zajistit výdrž až 33 hodin aktivního používání. Takto ohromná baterie napájí 5,3 palcový HD (1280 x 720 pixelů) displej a osmijádrový procesor o taktu 1,8 GHz od společnosti MediaTek, který doprovází 2GB operační paměť RAM. Vnitřní uložiště by pak mělo mít kapacitu 16 GB a lze rozšířit o paměťovou kartu.

Co se týče fotoaparátu, nachází se zde hlavní snímač s rozlišením 8 megapixelů a 5Mpx přední fotoaparát. Operačním systémem pak bude Android ve verzi 6.0 Marshmallow.

Zajímavostí je také to, že je smartphone opatřen technologii USB OTG, která vám umožní dobít z jeho baterie jiná zařízení.

LG X Power je nyní dostupný u výše zmiňovaných operátorů Sprint a Boost Mobile s cenovkou 129 dolarů (cirka 3 200 korun).

Zdroj: Android and Me


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 18.9.2016 15:52
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
prokop
Člen
Avatar
prokop:27.9.2016 5:43

Dobrý den.
Zajímá mě, kolik článků ta baterie má.

 
Odpovědět 27.9.2016 5:43
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.