Letní akce PHP týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

LG V34

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Společnost LG právě oznámila menší a vodotěsnou verzi svého modelu LG V20. Tento nový smartphone nese jméno LG V34 a cílí na všechny zákazníky které zaujala výbava modelu V20, ale nelíbí se jim velký 5,7 palcový displej. Pokud žijete v Japonsku telefon může být tím pravým pro vás, jelikož LG se jej zatím pro jiný trh představit nerozhodlo.

Kromě zmenšení displeje o půl palce si LG V34 ponechává veškeré skvělé specifikace svého většího sourozence, modelu V20. Mezi tyto specifikace patří procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB operační paměti RAM nebo třeba vnitřní uložiště o kapacitě 32 GB, které lze rozšířit o paměťovou kartu. Baterie pak zůstala 3000mAh, což je pro výdrž telefonu jedině dobře.

LG V34

(obr. zdroj: Android Authority)

LG V34 také zachovává 2 přední displeje i 16 megapixelový duální fotoaparát. Změna se tedy odehrála zejména u již výše zmiňovaného displeje, který si stále zachovává QHD (2560 x 1440 pixelů) rozlišení, ale jeho uhlopříčka se nyní zmenšila na 5,2 palců. Další změnou je, že smartphone získal certifikaci IP67, takže by nyní měl být voděodolný.

Nový smartphone LG V34 bude dostupný zhruba uprostřed listopadu na Japonském trhu. Měl by přijít ve dvou variantách, a to titanové a zlaté. Ohledně ceny zatím nemáme žádné informace.

Zdroj: Android Authority


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 20.10.2016 20:38
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!