Front-end Front-end
Probíhá výprodej HTML, JavaScript a Bootstrap. Slevy až 80 %
Vyšlehej si extra vědomosti! Až 100% bodů na prémiový obsah zdarma! Více zde

Macintosh II na chytrých hodinkách

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Před několika měsíci jsem psal zprávu o muži, kterému se podařilo spustit Windows 95 na chytrých hodinkách. Nedávno ten samý člověk spustil na hodinkách Samsung Gear Lite systém Apple Macintosh II z roku 1987. Systém na hodinkách fungoval plynule a bez problémů (což se o Windows 95 rozhodně říct nedalo). Jedinou nevýhodou byl snad velmi malý displej. Jak autor videa uvádí, ke spuštění systému použil Mini vMac emulátor, který je dostupný v Google Play Store. Do emulátoru se mu však povedlo nahrát starší systém, než je podporovaný. Na celý pokus se můžete podívat na skoro dvou-minutovém videu níže (s anglickými titulky).

Zdroj miniatury: talkandroid.com


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 8.5.2015 19:42
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!