PHP týden Předvánoční slevová akce
Pouze tento týden sleva až 80 % na PHP e-learning!
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů zdarma! Více zde

Marshmallow už je v Nexusech

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Google uvolnil po dlouhém vývoji nový Android 6.0 Marshmallow pro prvních pár zařízení. Jedná se, jako vždy o řadu Nexus, kterou vyvíjí samotný Google ve spolupráci s výrobci hardwaru s cílem poskytnout uživatelům čistý, nemodifikovaný a pravidelně aktualizovaný Android. Nový Android mohou stahovat uživatelé Nexusu 5, Nexusu 6, Nexusu 7, Nexusu 9 a Nexus Playeru. V novém Nexusu 5X a Nexusu 6P bude Marshmallow již předinstalovaný a uživatel se o aktualizaci vůbec nemusí starat.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Marshmallow se nezaměřuje na viditelné změny ale spíše na lepší výdrž baterie díky synchronizaci v delších intervalech podle toho, jak telefon běžně v danou dobu využíváte nebo možnost spravovat každé jedno oprávnění pro každou aplikaci samostatně. Uživatel tak již nemusí odsouhlasit aplikaci vše, co si usmyslí ale má možnost volby, k čemu aplikace dostane přístup.

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 5.10.2015 21:57
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Taskkill
Redaktor
Avatar
Taskkill:5.10.2015 23:09

No... To koukám... Když přicházely pětkové verze jako majitel N5 jsem musel čekat až "budou šestky hotový" co bych dal za to mít to hned... A zrovna včera jsem si posteskl nad zpomalujícím se mobilem. Vyzkouším 6.0 a budu doufat, že nebude na houby.

 
Odpovědět
5.10.2015 23:09
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.