Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
Python týden

Marshmallow už je v Nexusech

Google uvolnil po dlouhém vývoji nový Android 6.0 Marshmallow pro prvních pár zařízení. Jedná se, jako vždy o řadu Nexus, kterou vyvíjí samotný Google ve spolupráci s výrobci hardwaru s cílem poskytnout uživatelům čistý, nemodifikovaný a pravidelně aktualizovaný Android. Nový Android mohou stahovat uživatelé Nexusu 5, Nexusu 6, Nexusu 7, Nexusu 9 a Nexus Playeru. V novém Nexusu 5X a Nexusu 6P bude Marshmallow již předinstalovaný a uživatel se o aktualizaci vůbec nemusí starat.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Marshmallow se nezaměřuje na viditelné změny ale spíše na lepší výdrž baterie díky synchronizaci v delších intervalech podle toho, jak telefon běžně v danou dobu využíváte nebo možnost spravovat každé jedno oprávnění pro každou aplikaci samostatně. Uživatel tak již nemusí odsouhlasit aplikaci vše, co si usmyslí ale má možnost volby, k čemu aplikace dostane přístup.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsala 5.10.2015 21:57
Avatar
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Taskkill
Redaktor
Avatar
Taskkill:5.10.2015 23:09

No... To koukám... Když přicházely pětkové verze jako majitel N5 jsem musel čekat až "budou šestky hotový" co bych dal za to mít to hned... A zrovna včera jsem si posteskl nad zpomalujícím se mobilem. Vyzkouším 6.0 a budu doufat, že nebude na houby.

 
Odpovědět
5.10.2015 23:09
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.